Кредит 5,7,9% для строительства солнечной электростанции.

Многих заинтересовало кредитование 5, 7, 9 процентов для предпринимателей и юрлиц. Можно построить солнечную электростанцию под собственное потребление или под зеленый тариф в кредит. Ниже описан ряд условий при котором возможно получить кредит по низкой ставке, если не нашли ответ на какой то свой вопрос-набирайте по номерам указанных  в контактах или в форме обратной связи. Рассмотрим на примере ПриватБанка

Отримайте кредит на строк до 5 років зі ставкою під 0, 3, 5, 7 або 9% річних! ПриватБанк — учасник програми «Доступні кредити 5-7-9%))

Критерії участі в державній програмі:

доступні кредити     Виручка за рік — не перевищує 100 млн грн з урахуванням групи.

Цільове призначення кредитів за програмою:

 • придбання та/або модернізація обладнання, техніки й комерційного транспорту;
 • будівництво/ремонт торгових і виробничих приміщень;
 • придбання комерційної нерухомості;
 • придбання франшизи;
 • фінансування обігового капіталу (25% витрат, які є невід’ємною частиною реалізації інвестиційного проєкту кредитними коштами);
 • запобігання та подолання наслідків пандемії COVID-19;
 • рефінансування непростроченої заборгованості за кредитами бізнесу в банках України.

Умови

     Валюта кредиту   Гривня
Строк дії договору До 5 років
 Сума     Від 100 000 грн. Максимальну суму кредиту не обмежено, але сума державної допомоги не може перевищувати екв. 200 000 євро за трирічний період на групу
 Ставка       • 7 або 9% річних-у першому кварталі. Залежить від суми отриманого доходу (з початку реєстрації підприємства-для стартаперів; за останній рік-для бізнесу).

 • Від 5 до 9% річних-з наступного кварталу (залежить від кількості нових робочих місць, переглядається щоквартально).
 • 3% річних-на цілі, пов’язані із запобіганням та подоланням наслідків пандемії COVID-19 (умова діє під час карантину та протягом 90 днів після його закінчення).
 • 0% річних-на цілі з рефінансування кредитів (лише до З1.03.2021)
 Порядок погашення  • Рівними частинами/адаптований графік (для аграріїв)-для невідновлювальних ліній.

 • Обнулення кожні 90/180/270 днів (для аграріїв)-для відновлювальних кредитних ліній.
 • До 31.12020-відстрочка першого платежу з оплати тіла за рефінансуванням (на запит).
 Комісія    Для бізнесу-1% від суми кредиту (разова); для стартапів-1,5% від суми кредиту (разова)
 Особистий внесок  Від 20% вартості проєкту для бізнесу та від 30% для стартапів (за винятком кредитів на поповнення обігових коштів та рефінансування)
 Забезпечення   Нерухомість/автотранспорт/СГТ/обладнання + порука фізичної особи-власника бізнесу (для юр. осіб). Завдяки гарантіям держави за кредитами стартапів застава має покривати лише 75% розміру кредиту
 Страхування     Страхування застави на весь строк кредитування згідно з тарифами акредитованих банком страхових компаній      
  Обов’язкові умови    Для стартапів-наявність якісного бізнес-плану. Пройти навчання можна за програмою sme.gov.ua/579start

 

 

Формування процентної ставки

0%

 Компенсація лише до 31.03.2021

Річний дохід — не більше ніж 10 млн євро (екв.) Цілі кредитування — рефінансування непростроченої заборгованості за кредитами бізнесу в банках України. Збереження > 60% фонду оплати праці та > 80% чисельності персоналу порівняно зі станом на 01.03.2020 (у разі наявності найманих працівників)
3%
Оформлення лише під час      карантину та протягом           90 днів після його закінчення
Річний дохід — не більше ніж 1ОО млн грн Цілі кредитування — запобігання та подолання наслідків пандемії COVID-19
 5%

Можливо вже з другого кварталу кредитування

 Річний дохід — не більше ніж 50 млн грн  Прийняття в штат протягом першого кварталу — не менше ніж 2 нових співробітники.
 7%  Річний дохід — не більше ніж 50 млн грн  Компенсація ставки за 1 нове робоче місце — 0,5%, але не нижче ніж 5% річних
 9%  Річний дохід — від 50 до 100 млн грн  Компенсація ставки за 1 нове робоче місце — 0,5%, але не нижче ніж 5% річних

    

Отримуйте нові знання для керування бізнесом Приєднуйтеся додержавних програм з навчання та підтримки. Детальніше — sme.gov.ua

Подходит ли солнечная электростанция под кредитование?

У вас є бізнес-проєкт? Ідея з розширення бізнесу? Просто необхідна підтримка у веденні діяльності? Бажаєте зменшити витрати за отриманим кредитом?

Якщо так, то вибирайте кредитну програму ПриватБанку для фінансування своїх ідей та потреб.

1.Інвестиційний кредит- на цілі, що необхідно оплачувати одним або декількома траншами:

 • придбання та/або модернізація комерційного транспорту, техніки, обладнання;
 • здійснення будівництва, реконструкції, ремонту в торгових та виробничих  приміщеннях, у яких позичальник веде основну господарську діяльність (крім офісних приміщень) та які належать позичальнику (право власності чи користування);
 • придбання франшизи;
 • фінансування потреб, пов’язаних із виробництвом лікарських засобів, медичних виробів та обладнання, коли метою є запобігання та подолання наслідків пандемії COVID-19.

Забезпечення: житлова та комерційна нерухомість, обладнання, автотранспорт, сільгосптехніка+ порука від фізичної особи — власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: кредит може надаватися траншами протягом б місяців з дати оформлення кредитної угоди. Проценти нараховуються на суму використаного кредиту.

Детальніше — pb.ua/kredline

2.«КУБ» під заставу- на цілі, які необхідно оплачувати однією сумою.

Для придбання та/або модернізації комерційного транспорту, обладнання.

Забезпечення: житлова та комерційна (торгові та офісні приміщення до 1 ООО кв. м) нерухомість, автотранспорт (легковий, вантажний)+ порука від фізичної особи — власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: кредит може надаватися лише однією сумою.

Детальніше — kub.pb.ua

З. Кредит на придбання основних засобів, зокрема сільгосптехніки.

Для придбання та/або модернізації комерційного транспорту, спец- і сільгосптехніки, обладнання.

Забезпечення: основні засоби (рухоме майно}, що купуються за кошти, та порука від фізичної особи — власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: не потрібне додаткове забезпечення власним майном.

Детальніше      pb.ua/business/credit-na-oz

4.  Бізнес-іпотека,

Для придбання комерційної нерухомості для ведення господарської діяльності,

Забезпечення: нерухоме майно, що купується за кредитні кошти, та порука від фізичної особи    власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: не потрібне додаткове забезпечення власним майном.

Детальніше — pb.ua/business/biznes-ipoteka

5.  Кредитна лінія — для фінансування оборотного капіталу.

На покриття витрат, які є невід’ємною частиною реалізації інвестиційного проєкту кредитними коштами (не більше ніж 25% його вартості).

На поповнення обігових коштів підприємства з підтвердженням впливу пандемії COVID-19 на бізнес-діяльність відповідно до мети підпункту 2 пункту 4 Порядку.

Забезпечення: житлова та комерційна нерухомість, обладнання, автотранспорт, сільгосптехніка+ порука від фізичної особи — власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: відновлювана кредитна лінія, що надається траншами з оборотністю 90/180/270 днів. Відсотки нараховуються на суму використаного кредиту.

Детальніше — pb.ua/kredline

В    б. Агросезон — для фінансування поточного сільгоспциклу.

На поповнення обігових коштів підприємства на будь-які сільськогосподарські потреби: закупівлю насіння, добрив, ЗЗР, палива; придбання запчастин і ремонт техніки тощо з підтвердженням впливу пандемії COVID-19 на бізнес-діяльність відповідно до мети підпункту 2 пункту 4 Порядку.

Забезпечення: сільгосптехніка та обладнання, автотранспорт, житлова та комерційна нерухомість+ порука від фізичної особи — власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: оформлення траншів у зручний період за два кліки й без комісії. Графік погашення адаптовано до стадій сільськогосподарського циклу.

Детальніше — pb.ua/business/kreditnaja-linija-agrosezon

В    7. Рефінансування — щоб знизити ставку за кредитами до 0% річних.

На погашення заборгованості та/або зміну умов за наявним непростроченим кредитом бізнесу, наданим банками України, зокрема зі зміною розміру відсоткової ставки за кредитом.

З метою надання державної підтримки — компенсації відсотків.

Забезпечення: житлова та комерційна нерухомість, обладнання, автотранспорт, сільгосптехніка+ порука від фізичної особи — власника бізнесу (для юридичних осіб).

Особливості: зниження ставки до 0% річних до 31.03.2021. Можливість отримати відстрочку першого платежу з оплати тіла до кінця 2020 року. Продовження строку кредитування до 5 років. Можливість зміни ставки кредитного договору, укладеного з ПриватБанком, без додаткових витрат на оцінку.

Додаткові вимоги за програмою:

 • річний дохід від діяльності на групу не перевищує екв. 1О млн євро;
 • збереження не менше ніж 60% фонду оплати праці працівників (порівняно з 03.2020);
 • збереження середньої чисельності працівників на рівні не менше ніж 80%
 • (порівняно з 03.2020);
 • відсутність проблемної заборгованості за кредитом станом на 03.2020.

Детальніше — pb.ua/5-7-9

Узнать больше